دانلود نرم افزار طراحی و محاسبه کویل های حرارتی و برودتی Coil Setup

نرم افزار کویل ستاپ Coil Setup نرم افزاری جهت انتخاب انواع کویل های سرمایش و گرمایشی با مصارف مختلف از جمله کویل های اب سرد ، کویل های آب گرم ، کویل های بخار ،کویل کندانسور سیستم های سرمایشی و همچنین سیستم های تهویه می باشد .
این نرم افزار در عین سادگی از قدرت بالای جهت محاسبه و انتخاب کویل ها برخوردار بوده و کمک بسیار خوبی برای مهندسان تاسیسات جهت یک طراحی ایده آل می باشد. Coil Setup دارای 5 تب جداگانه می باشد که هر کدام مختص یک دسته از کویل قرار داده شده است . در ذیل جهت اطلاع بیشتر شما عزیزان توضیحات مختصری از این بخش ها ارائه می نماییم....

Heating Coil - Liquids

در این بخش شما میتوانید با وارد کردن اطلاعاتی از جمله طول ، عرض ، ارتفاع ، تعداد تیوب ها ، تعداد خطوط افقی ، فاصله بین لوله ها ، سختی فین ها ، ضریب میاب بر ، نوع سیال جریانی در مبدل و همچنین اطلاعاتی از قبیل فشار هوا ، دمای نقطه شبنم ، دمای خشک ، سطح مقطع کویل و .... اطلاعات کاملی در پنچره کویل انلالیز مشاهده کنید . در پنچره کویل انالایزر اطلاعات دسته بندی شده و بسیار جامعی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید جهت انتخاب کویل ها برای مبدل های حرارتی آب استفاده نمایید. انتخاب یک Heat Exchanger و با همان مبدل حرارتی یکی از پارمترهای مهم در انتخاب تجهیزات موتورخانه های بخار می باشد که به کمک این نرم افزار می توانید از صحت انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید .

 


Heating Coil - steam

 این بخش جهت انتخاب کویل های سازگار برای مبدیل های بخار کاربرد دارد. نحوه کارکرد این بخش نیز مانند قسمت قبلی بوده با این تفاوت که پارمترهایی جهت وارد کردن فشار بخار جریانی و همچنین فاکتور میزان تبخیر ان در این بخش گنجانده شده است .

Refrigerant Condenser

این بخش همانطور که از نامش پیداست جهت انتخاب کندانسور سیستم های سرمایش به کار برده می شود. در این بخش پارمترهایی نسبت به دیگر بخش ها اضافه شده است که از جمله ان می توان به نوع گاز جریانی در سیستم سرمایش ، دمای مورد نیاز خروجی گاز ، و ... می باشد.

Cooling Coil - Refrigrants

این بخش جهت محاسبه کویل های خنک کننده سیستم های سرمایش کارایی دارد . این بخش مانند بخش قبلی است با این تفاوت که دو گزینه جهت وارد کردن دمای سوپر هیت و دمای خنک کنندگی دارا می باشد.

Cooling Coil - Liquids

بخش اخر متعلق به انتخاب کویل های سرمایش و خنک کننده با سیال می باشد . در این بخش گزینه های متعددی از جمله دمای مایع عبوری ، دمای مورد نیاز خنک کنندگی ، و فاکتور های مختلف دیگری وجود دارد که جهت انتخاب یک کویل مناسب کمک شایانی به شما خواهد کرد . توجه داشته باشید با انتخاب منوی فایل و انتخاب گزینه سیو می توانید پروژه خود را ذخیره و در هر زمان مجدد از آن استفاده نمایید.


 

راهنمای نصب :
فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کرده و سپس بر روی ایکون Setup کلیک نمایید تا نرم افزار نصب گردد . پس از نصب میتوانید بدون محدودیت از نرم افزار استفاده نمایید.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تماس با انرژی

 

نشانی: گيلان ، لاهيجان ، خيابان جمهوري اسلامي ، نبش كوچه جمهوري چهاردهم

کد پستی: 87715-44198 | تلفن: 42331023-013 | تلفکس: 42333581-013