سخن مدیرعامل

در دنياي پرشتاب امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت باقي خواهند ماندكه خلاقيت و نوآوري را سرلوحه كار خود قرار داده، انعطاف پذيري و واكنش مناسب در مقابل تغييرات بيروني و دروني را بعنوان بخشي از استراتژي هاي كسب وكار خويش لحاظ نمايند.

       بدانيم و آگاه باشيم كه در طي كردن اين مسير، ياوري يكتاي يگانه، پشتوانه چندین ساله تجربه و پيشتازي در صنعت تولید و خدمات تاسیساتی نوین ، و نيز تلاش جمعي تمامي مهندسین و همكاران خانواده بزرگ انرژی مهمترين پشتوانه‌هاي ما در اين راه بوده‌اند.

پیمودن این مسیر دشوار با هدف اعتلای کشور عزیزمان و اتکاء به خداوند ، ارتقاء سطح فنی و کیفی در اجرای پروژه های ملی و عمرانی ، بی شک تلاش بی وقفه همکاران محترم و مدیریت صحیح منابع انسانی را می طلبد.
افتخار دارد که اعلام نمایم این شرکت توانسته است با اجرای پروژه های مختلف با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان موجبات رضایت کارفرمایان خود را فراهم آورد . امید دارد به یاری حق و بهره گیری از حداکثر منابع داخلی و خلاقیت و توانایی متخصصین ایرانی بتوان مدارج بالاتری در عرصه خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان را کسب نماید.

اين شركت توسعه و بسط مشاركت‌هاي تجاري با ساير همكاران در فضاي مناسب برد-برد، همكاري با مراكز علمي و تحقيقاتي، ارتقاء دانش فني همكاران، بهره گيري از تجارب نيروي انساني كارآمد و متخصص و حضور در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي را جهت شناساندن توانمندي‌هاي خود لازم و ضروري مي‌داند.
اميد آن دارم كه اين مسير پر فراز و نشيب كه مشكلات و موانع زيادي پيش رو دارد با همت، پشتكار، توكل و تلاش بيش از پيش كليه همكارانم در خانواده بزرگ انرژی هر چه سريعتر و بهينه تر به مقصود برسد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

تماس با انرژی

 

نشانی: گيلان ، لاهيجان ، خيابان جمهوري اسلامي ، نبش كوچه جمهوري چهاردهم

کد پستی: 87715-44198 | تلفن: 42331023-013 | تلفکس: 42333581-013