گروه تاسیساتی انرژی

گروه تاسیساتی انرژی

 بدون شک ایجاد آسایش دمایی و تهویه مطبوع جهت انجام فعالیت های روزمره انسان تاثیر بسزایی در میزان بازدهی و بهره وری او داشته و اهمیت این موضوع تا جایی بوده که منجر به ایجاد صنعتی به نام صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات شده است.

از اینرو سیستم های تهویه مطبوع و روش های اجرایی آن در سال های اخیر به طرز چــشمگیری تغییراتی را در جهت افزایــش   کیفیت این امر و بازدهی آن و از طرفی کاهش مصرف انرژی داشته است.

گروه انرژی با توسل به دانش فنی و همت جوانان بومی در سال 1390 در استان گیلان و شهر لاهیجان مقر مرکزی خود را با هدف ارائه ی با کیفیت ترین خدمات و محصولات در سطوح طراحی مهندسی ، مشاوره ، نظارت ،  اجرا و تولید سیستم های مدرن تهویه مطبوع تاسیس و شروع به کار کرد.

اکنــون این گـروه در قالب دو مجـموعه ی گروه تاسیــساتی انــرژی و گروه صـــنعتی انــرژی فعالیــت های خود را به شکل  زیر ارائه می دهد:

فرآیندهای مربوط به اجرای پروژه های تاسیـساتی و تهویه مطبوع در سـه بخش واحد مهندسی و طراحی ، واحد نظــارت و اجرای پروژه ها و واحد فروش و عقد قراردادها در گروه تاسیـساتی انرژی صورت گرفته و فرآیندهای مربوط به تولید سیــستم های تهویه مطبوع و گرمایش و اقلام تاسیساتی در واحد تولیدی گروه صنعتی انرژی توسط متخصصین و مهندسین صد در صد بومی صورت می پذیرد.

این گروه مصمم است در جهت نیل به اهداف بلند مدت خویـش که با تکیه بر دانش فنی و نیروی انسانی جوان خود می باشد ، کلیـه نیازهای فنی ، اجرایی و تولیدی این استان و استان های مجاور را به صورت کامل مرتفع سازد.

مجموعه ای از فعالیتهای تولیدی – اجرایی گروه تاسیساتی انرژی:

نمايندگي رسمي فروش و خدمات پس از فروش گروه صنعتي ايران رادياتور در كليه محصـولات (پكيـج هاي ديـواري و زمـيني ، مشعل هاي گازسوز، گازوييل سوز و دو گانه سوز ، رادياتورهاي آلومينيومي و رادیاتور پانلی و...).

نمايندگي رسمي فروش و خدمات پـس از فـروش گروه صـنعتي شوفاژ كار در كليه محصـولات (پكـيج هاي زمـيني ، ديگــهاي چدني حرارت مركزي تا قدرت هاي  1300000 كيلو كالري بر ساعت).

نمايندگي رسـمي گروه صنعتي ايران رادياتور در لـوله هاي پـنج لايه جهت فـروش و اجراي سـيـسـتمهاي گرمايـش از كــف.

توليد كننده ي پكيج هاي دیگ چدنی حرارت مركزي زميني از قدرت 43700 كيلو كالري بر سـاعت الـي 83100 كيـلو كالري بر سـاعـت با تکنولوژی مهندسی شده و طراحی کاربردی، جهت واحدهاي خانگي، گرمايش استخر ها و پروژه های خاص صنعتی و تاسیساتی

تماس با انرژی

 

نشانی: گيلان ، لاهيجان ، خيابان جمهوري اسلامي ، نبش كوچه جمهوري چهاردهم

کد پستی: 87715-44198 | تلفن: 42331023-013 | تلفکس: 42333581-013